Chyba
  • Šablona pro toto zobrazení není dostupná. Kontaktujte prosím správce webu.
čtvrtek, 28 listopad 2013 15:03

Vánoční autobus vás doveze do říše snů

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Ať chceme nebo ne, čas vánočních svátků se opět nezadržitelně blíží. V tuto dobu už to vidíme a cítíme doslova na každém kroku.

Velké obchodní domy se div nepřetrhnou v různých nabídkách, jak nalákat zákazníky, aby utráceli právě u nich. A ruku na srdce - většina z nás se zařazuje do té sorty lidí, co nechávají vše na poslední chvíli a místo abychom si vánoční čas užívali, likvidujeme své nervové buňky v davovém šílenství nákupních center. Co takhle zkusit úplně něco jiného. Užít si opravdovou vánoční atmosféru? Máme pro vás jeden úžasný tip, jaký tu ještě nebyl.
Určitě mnozí z vás vědí o karlovarském Vánočním domě a osobně ho navštívili. Pokud ne, tak teď můžete využít tu nejlepší příležitost k jeho návštěvě.
Vánoční dům totiž přichystal pro všechny milovníky Vánoc naprosto unikátní zážitek v podobě Vánočního autobusu. Autobus vás upoutá nejen svým zevnějškem, ale uchvátí především nádhernou vánoční atmosférou, kterou ukrývá uvnitř. Na jeho palubě vás čeká nejen vánoční stromeček, ale také nádherná výzdoba plná blyštivých světýlek a z reproduktorů se k vašim uším budou linout pohodové tóny vánočních koled.
Vánoční autobus je stejně jako Vánoční dům naprostým unikátem, a otevírá vám dveře nejenom k novým zážitkům, ale hlavně k načerpání pohodové vánoční atmosféry. Již od tohoto týdne můžete nastoupit na jeho palubu a nechat se dovézt přímo do Vánočního domu na zámečku Doubí. Ve Vánočním domě na vás čeká opravdu kouzelná atmosféra, která vás vrátí v myšlenkách do vašeho dětství a vy rázem zapomenete na všechny starosti a předvánoční shon. Projdete se zde mezi nádhernou výzdobou, vaše smysly okouzlí typická vánoční vůně purpury, cukroví a vánočního koření, sluch vám pohladí poklidná vánoční hudba a vaše chuťové buňky pak můžete uspokojit v Andělské kavárně.
Tak co, zní to lákavě? Určitě ano. Teď jen vědět, jak se na palubu tohoto krásného autobusu dostat. Pokud si myslíte, že si v Klášterci stoupnete na autobusák a počkáte si na jeho pravidelnou linku, tak vás asi zklameme. Tento unikát je potřeba si objednat. Buď jako firma nebo i osobně. Musíte ale splnit určitý počet cestujících pro jeho naplnění. Domluvte se tedy se známými, sousedy, kamarády a vydejte se vstříc pohádkově krásným vánočním zážitkům.
Veškeré informace o trasách Vánočního autobusu a možnostech jeho objednání naleznete na oficiálních stránkách www.vanocniautobus.cz. Již teď se můžete inspirovat a naladit na vánoční atmosféru virtuální návštěvou Vánočního domu, a to na webu www.vanocnidum.cz. Pak již rozhodně neodoláte. A pokud si tu pohádkovou cestu budete chtít užít opravdu pohádkově, tak věřte, že Vánoční autobus míří i do pohádky. Ty jsou s Vánocemi neodmyslitelně spjaty, a proto jedna z tras Vánočního autobusu vede právě do pohádkového světa. Vánoční autobus vás zaveze i na zámek v Klášterci nad Ohří, kde je pro návštěvníky připravena výstava plná pohádkových postaviček, skřítků a strašidýlek s názvem Pohádková země. Na své si tu přijdou děti i dospělí a zažijí tu naprosto kouzelnou pohádkovou atmosféru. Vždyť kdo by se nechtěl podívat do pohádky.

Další informace

  • Autor fotografií: -
  • Více fotografií: -