Chyba
  • Šablona pro toto zobrazení není dostupná. Kontaktujte prosím správce webu.
čtvrtek, 27 únor 2014 14:29

Novinky v nabídce služeb organizace Zámek Klášterec nad Ohří

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Rádi bychom vás seznámili s novinkami v nabídce služeb příspěvkové organizace Zámek Klášterec nad Ohří. Od začátku dubna 2014 připravujeme několik vylepšení v portfoliu nabízených služeb.

1. VÝLEP PLAKÁTŮ:
První novinkou je převzetí výlepu od soukromého subjektu pod středisko Kino. To znamená, že od počátku dubna bude zajišťovat výlep plakátů po městě Kino Egerie. Sběrné místo pro výlep plakátů bude přímo v budově kina od úterý do pátku. Výlep bude realizován každý týden v pondělí na stávajících osmnácti výlepových plochách a budou zachovány stávající ceny výlepu. Podrobnosti přineseme v březnovém vydání Kláštereckých novin.

 

2. SVATBY NA ZÁMKU:
Druhá změna se týká hlavně svatbychtivých párů. Od počátku dubna bude na zámku možnost využití dvou obřadních síní. Stávající oficiální obřadní síně s kapacitou 30 svatebčanů a nově bude nabízen na svatební obřady Velký renesanční sál zámku, který pojme bez problémů 80 svatebčanů. Využití Velkého renesančního sálu bude zpoplatněno částkou 2.500,- Kč za svatební obřad. V této částce bude zahrnuta příprava sálu, živá hudba během obřadu, fotografování v interiérech zámku, svatební přípitek a další dohodnuté služby.

 

3. WEB KULTURA.KLASTEREC.CZ:
Poslední novinkou, se kterou vás chceme dnes seznámit, je tvorba nového „kulturního webu" města Klášterec nad Ohří. Cílem je nabídnout jak občanům, tak návštěvníkům našeho města jednotnou internetovou platformu, kde bude možné dozvědět se o veškerém kulturním dění v Klášterci nad Ohří. Chceme tak zlepšit současný stav, kdy na internetu neexistuje ucelený kulturní přehled a o kulturním dění se dozvídáme procházením celé řady webů – vedle oficiálních stránek města i ze stránek příspěvkové organizace Zámek a jejích jednotlivých středisek - Kulturního domu, Městské knihovny, Kina Egerie a Kláštereckých novin. Nový web s pracovním názvem kultura.klasterec.cz bude využívat jako základ informace nejen z výše jmenovaných webových stránek, ale bude otevřen všem pořadatelům kulturních akcí v našem městě. Samozřejmě víme, že nejsem jediní nositelé kultury v Klášterci, a proto žádáme ostatní subjekty, a to i soukromé, které pořádají kulturní akce, ať se s námi spojí a vstoupí do tohoto projektu. Věříme, že nový portál bude pro zájemce o kulturní dění v našem městě přínosem.

 

 

Další informace

  • Autor fotografií: -
  • Více fotografií: -